Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Американські вчені знайшли головну небезпеку недосипання

У групі ризику люди із цукровим діабетом та захворюваннями серця.

Дослідження американських лікарів встановило, що регулярні недосипання підвищують ризик смерті через інсульт у людей із серцево-судинними захворюваннями та цукровим діабетом.

Про це повідомляє Американська асоціація серця.

Таких висновків медики дійшли шляхом випадкового відбору 1344 учасників.

Їхній середній вік був 49 років, з яких 42 відсотки – чоловіки. Серед них вчені виділили групу ризику - це люди, у яких були проблеми зі здоров'ям: високий індекс маси тіла, підвищений рівень холестерину  і цукру у крові, високий кров'яний тиск. За цими учасниками, які складали 39, 2 %, науковці спостерігали протягом 16 років.

По завершенню наукового дослідження 22% хворих померли. Люди з групи ризику, які спали більше шести годин на день, в 1,5 раза частіше за  здорових піддаються смерті від інсульту. Також, якщо хворі виділяють на сон менше шести годин, то ця вірогідність підвищується вдвічі.

Отже, спеціалісти рекомендують тим, хто страждає серцево-судинними захворюваннями, людям з надмірною вагою, з цукровим діабетом спати не менше шести годин на добу, але і не пересипати.

Нагадаємо, що для профілактики та лікування захворювань, через які можливий інсульт також рекомендовано дотримуватися середземноморської дієти. 

ВідеоЯк правильно викликати "швидку" в разі інсульту у близьких

Залиште свій коментар

Вибір редакції