Усьо будєт Данбас

Усьо будєт Данбас

Роман Чайка

Якось непомітно промайнув історичний виступ посла України в Білорусі  Віктора Тіхонова на офіційному РТР-Беларусь.Цей виступ заслуговує на увагу самого Януковича, який за Конституцією провадить закордонну політику держави.

Колишній  слюсар ПО «Ворошиловградтепловоз»  і  перший  секретар міськкому Компартії Луганська знає, що казати останньому диктатору-бацькє:  «У нас демонстрации, пикеты – это у нас уже норма. Я представляю, если бы у вас здесь каждый день устраивались погромы, на центральной площади ломали здания, помещения поджигали… Думаю, что народу это вряд ли понравилось бы. Я считаю, что благодаря вашему правительству и Президенту… смогли удержаться, чтобы люди мирно жили и были уверены в завтрашнем дне».

Глибокий прогин «нєзгібаємого» організатора з’їзду в Сіверодонецьку цікавий не відвертим маразмом і брехнею офіційного представника України Тіхонова в союзній державі РФ-Білорусь. Це ж коли у нас підпалювали і ламали хатинки на Печерську? Цей виступ заслуговує на увагу самого Януковича, який за Конституцією провадить закордонну політику держави.  І його офіційний представник каже Бацькє: ви диктатор - молодець, а наш, як ви там казали «вшивости хватает у нынешнего руководства Украины», слабак і бардак розвів ще той -  руїни Верховної Ради димлять, догорає уряд і гасають натовпи скажених демонстрантів…

 Цей старий сталініст-«аппаратщік» Тіхонов завжди мав хороший нюх і завжди діяв на випередження. У 2005 році Віктор Тіхонов першим накивав п’ятами, аби не нести відповідальності за заклики до ПІСУАРу. Рінат Ахметов саме про нього сказав:  "Тихонов бежал быстрее, чем гончая собака, договариваться со всеми, чтобы спасти свою собственную шкуру". Так і цього разу виходить, що Тіхонов відає те, що нам ще невідомо, і стелить собі соломку в Бєларусі? Може старий більшовицький лис точно знає, що спецоперація «євроінтеграція» - це такий лохотрон для опозиції та інших «европєйцов», а сам вже готує собі гніздечко в Митному союзі? Хороший лакмусовий папірець, цей Тіхонов…

І взагалі, звідки в народу така впевненість, що команда регіоналів, яка роками послідовно боролася проти незалежності, фальсифікувала і вибори, і історію, просувала «русскій мір»  (безкоштовно і не зовсім) і «Московський ордєна Лєніна патріархат», на догоду Путіну заблокувала членство в НАТО, здала Крим, проголошує регіональний «язик» на своїх окупованих територіях, або взагалі забороняєукраїнську мову, як от в Одесі за нациста Костусєва,  і має усіх нас привести до Євросоюзу?! От хатинку Юри Єнакиївського в ЄС уявити можу, а державуМогильова-Пшонки-Хорошовського – ніяк…

"Я надеюсь, что переговоры о создании ЕЭП, свернутые в 2005 г., возобновятся", - заявляв віце-прем’єр Азаров у 2006-м. А до 2011-го він став переконаним євроінтегратором? От азарівський офіційний радник з Академії наук Юрiй Пахомов, який вважає, що «нынешняя Европа - это исчадиеада», нещодавно у Москві заявив: «Почему Украина при СССР была успешна? Потому что ею руководили извне, хотя руководили сами украинцы. Украина привыкла, чтобы сверху ею командовали. Ей не нужна собственная государственность». І от саме ці пацани - виконавчий локомотив нашої євроінтеграції?

Говорити, що гарант територіальної цілісності Межигір’я є носієм європейський цінностей не будемо. Засміють навіть в Білорусі. Просто зараз -останній цивілізаційний шанс України, яка після вердикту Печерського суду кандидат № 1 на державу-ізгой.

Уся натужно-інтенсивна підготовка до Угоди про асоціацію з ЄС починає скидатися на «багатоходовку по-донецьки» і виконується з відповідною грацією та інтелектуальним супроводом.

Минулий тиждень зовнішньою політикою України займалася «свята газова трійця» – Фірташ-Льовочкін-Хорошовський. Міністр Грищенко втовкмачував недолугим європейцям демократичність Печерського суду. Інформаційний супровід всередині країни доручили регіоналам Леоніду Кожарі та Олені Бондаренко, які не почули жодної критики на арешт та вирок Тимошенко від ЄС.  А логіку «братви»  з буремних 90-их підсумував інтелектуал в окулярах Владислав  Лук’янов:  «То есть если Европа не уважает нас каксуверенное свободное государство, то ярмо нам ненужно». Ну, типу: "Ти мєня уважаєш? Нєт?! Дапашол ти…"

 А на відмазку головного євроінтегратора країни, що вирок незалежного судді Кірєєва – це ще не остаточна крапка у справі, з Центру європейських цінностей України, скорочено СБУ, відповіли новою кримінальною справою проти Тимошенко. Генпрокуратура також анонсувала ще дві справи одразу після Апеляційного суду. Хорошковський з Пшонкою дали гідну відповідь усім цим америкам-європам. Ґрунт для  підписання Угоди про асоціацію з ЄС «підготували» і грудневий саміт в Брюсселі перенесено. Чи вже остаточно скасовано? То ж  хто тоді на ділі здійснює зовнішню політику і виконує Закон про засади внутрішньої і зовнішньої політики, де записано наш вступ до об’єднаної Європи?

Усе разом узяте попахує гнилою «розводкою лохів»: під фанфари євро-тріпології  привести країну в Євроазійський путінський союз. І так, щоб усівизнали: вони нас не хочуть і за лук’яновим «нєуважают», то ж нумо до  совєтської азіатчини, «товаріщі».

Багатовекторна держава Україна вже 20 років є територією парадоксів. Попередня постмайданна команда євроінтеграторів  цю ж таки інтеграцію провалила, як зрештою усю внутрішню і зовнішню політики, а нинішня донецько-совєтська бригада, нас приведе до Європи? Хотілося б, щоб такий парадокс трапився. Ото посміємося!

_________________________________________________________________________________

Читайте також:

Страшно боятися

«Беркут» є тим підневільним пугалом, яке має навіювати страх на платників податків і водночас бездумно виступати на заваді реалізації їх  права на мітинги та демонстрації.

Повʼязані теми:

Наступна публікація