Бойовики хочуть подорожче виміняти останнього полоненого "кіборга"

Героя вже чекають удома з нагородою за любов до України.

Останнього полоненого "кіборга" ніяк не можуть звільнити. 25-річний львів'янин Тарас Колодій уже більше року бранець бойовиків, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Чоловіка мобілізували в серпні 2014 року. Він у складі 80-ї бригади служив у Костянтинівці, а потім захищав Донецький аеропорт. Там потрапив у полон.

Досі росіяни та їхні приспішники на Донбасі бранця не відпустили. Колишній полонений, який сидів із Тарасом в одній камері, має версію, чому.

"Наших мало залишається. І та сторона намагається випросити або своїх важливих людей, або якісь префенеції побивати. Тобто йде торг, звичайний торг. Що менше там людей залишається, то їх буде важче і важче витягнути", - вважає боєць Орест Петришин.

Уповноважена президента України з питань мирного врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко каже, що Тарас – один із перших кандидатів на звільнення. Він знаходиться в так званому "списку 25".

"25 героїв мають бути звільнені на компромісній основі. Україна готова до компромісу, щоб витягнути наших хлопців, але це має бути компроміс, а не шантаж", - заявила вона.

Мама Тараса вірить, що скоро побачить сина вдома. Каже, перше, що покаже йому – нагороду від церкви за жертовність та любов до України.

Нагадаємо, 27 січня, в Мінську відбулося третє в цьому році засідання Тристоронньої контактної групи. Прес-секретар представника України в тристоронньої групі Леоніда Кучми Дарка Оліфер повідомила, що бойовики знову заблокували питання про обмін полоненими. Геращенко додала, що бойовики запропонували звільнення полонених у форматі 6 на 3, але українська сторона наполягає на звільненні 25 українців.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Останнього полоненого кіборга ніяк не можуть звільнити

25-річний львів’янин Тарас Колодій уже більше року бранець бойовиків. Останній обмін полоненими відбувся кілька місяців тому. Після того вийти з підвалу СБУ в Донецьку, де тримають заручників бойовики, вдалось лише двом бійцям. Тараса Колодія мобілізували у серпні 2014 року. Спочатку десантник 80 аеромобільної бригади служив у Костянтинівці, потім захищав донецький аеропорт. Саме там рік тому потрапив до рук бойовиків так званої ДНР.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: