Кількість самогубств учасників АТО перевищує тисячу - нардеп

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кількість самогубств учасників АТО перевищує тисячу - нардеп

Міністерство оборони України

Про це заявив голова комітету ВР у справах ветеранів та учасників АТО.

В Україні більше тисячі людей, які пройшли АТО, скоїли суїцид. Про це заявив нардеп, голова комітету ВР у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції і людей з інвалідністю Олександр Третьяков.

"В Україні вже понад тисячу людей, які воювали недавно в АТО і закінчили життя суїцидом", - сказав Третьяков, пише УНІАН.

За словами депутата, після навчання у військовому училищі він довго приходив до тями, хоча й навчався у мирний час.

"Ще років зо два снилося військове училище, і це в мирний час. А ви уявляєте, що сниться цим бійцям, які воювали? І в якому психологічному стані вони сьогодні перебувають?", - зазначив Третьяков.

Однією з причин такої великої кількості самогубств Третьяков вважає контузії, які бійці отримують після артилерійських обстрілів. Артилерія переживається важче, ніж стрілецька зброя, наголосив депутат.

Також голова профільного комітету ВР виступив за створення Міністерства у справах ветеранів. Станом на 2 квітня кількість учасників АТО становить 329 тис. 500 осіб, середній вік ветеранів - 35 років, і вони соціально дуже активні, у них загострене почуття справедливості.

Нагадаємо, Міністерство ветеранів, яке вже восени має з’явитися в Україні, розробляють за американськими стандартами. Третьяков домовився про співпрацю між парламентськими комітетами США та України.

Наступна публікація