"ЛНР" проти РФ: Бойовики звинуватили Суркова у вбивстві помічника Плотницького

За два дні до вбивства помічника, Плотницькому нібито рекомендували його звільнити

У "МДБ ЛНР" знайшли підозрюваного у вбивстві помічника ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького Дмитра Каргаєва, якого позбавили життя 16 квітня у під'їзді свого будинку, пише "Четверта влада".

Зокрема, у "ЛНР" підозрюють у причетності до вбивства Каргаєва помічника президента РФ Владислава Суркова. Матеріал із звинуваченням Суркова був опублікований на сайті бойовиків "Луганськ 1", втім був видалений через кілька годин.

Видання терористів у своїй статті зауважило, що окрім причетності Суркова до вбивства помічника Плотницького, він разом із Геннадієм Ципкаловим організували схеми відмивання багатомільйонних коштів в "ЛНР", які надходять до "республіки" із Росії для забезпечення потреб.

Поміж тим, у статті також цитувався протокол огляду з місця вбивства Каргаєва, в якому зазначалось, що вбитий жив сам.

"В ході проведення перевірки було встановлено, що в період часу з 21 години 07 хвилин 15.03.2016 року по 07 годині 00 хвилин 16.03.2016 року невстановлена особа, на сходовому майданчику 2-го поверху 6-го під'їзду 12-го будинку по вул. Суходольська, м. Луганська, дочекавшись повернення потерпілого Каргаева Д. Н., навмисне заподіяв смерть останнього, застосувавши вогнепальну зброю (імовірно пістолет калібру 9мм, обладнаний пристроєм для безшумної стрільби кустарного виробництва), після чого з місця скоєння злочину зник", - цитує "Луганськ 1" протокол.

При цьому, в оригінальних витягах "МБД ЛНР" зазначається, що Плотницький за два дні до смерті свого помічника, спілкувався із радником Путіна Сурковим. В ході цієї розмови, Плотницькому рекомендували звільнити Каргаєва, втім ватажок "ЛНР" відмовився. У зв'язку із цим, Плотницького не пустили до Адміністрації президента РФ.

"Плотницький І. В. зателефонував голові ФП ЛНР Акімову О. К., який на той момент перебував в Адміністрації Президента РФ і попросив передати "Полярникові" (імовірно йдеться про колишнього заступника Івановської області РФ Максима Полякова) наступні слова: "Вбили мого Дмитрика, як це розуміти?", - йдеться в протоколі "МДБ ЛНР".

При цьому, у протоколі "МДБ ЛНР" зазначають, що на чолі схеми стоїть Сурков. Другим у процесі відмивання коштів терористи вважають заступника керівника Адміністрації президента РФ Валерія Назарова та радника голови "ЛНР" з питань військово-промислового комплексу Геннадія Ципкалова.

Зокрема, Ципкалов, нібито безпосередньо "провертав" схему із росіянином Сергієм Завдоєвим з позивним "Француз"

"Француз" бере за свої послуги 0,8% від обороту грошових коштів, які переводить в готівку, далі безпосередню взаємодію з фізичними особами-підприємцями, які здійснюють діяльність, пов'язану з наданням послуг з переведення в готівку грошових коштів на території "ЛНР", здійснюють військовослужбовець НМ ЛНР з позивним "Козак" та невстановлений громадянин на прізвище Юр'єв, які здійснюють безпосередній збір коштів  і передають "Французу", а той у свою чергу передає кошти раднику голови ЛНР з питань військово-промислового комплексу Ципкалову Г. Н., який, користуючись своїм службовим положенням, здійснює вивезення великих сум готівкою на територію РФ", - йдеться в протоколі.

При цьому видання "Четверта влада" зазначає, що публікація такої статті у ЗМІ терористів спровокована протистоянням двох бандформувань – "МДБ ЛНР" та оточення Плотницького.

Стаття про Суркова
Луганськ 1

Нагадаємо, помічник російського президента Владислав Сурков фігурує у справі СБУ про створення і діяльність терористичної організації "ДНР".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: