Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Муженка допитали у справі про збитий в Луганську Іл-76

Керівник Генштабу дав свідчення через відеозв'язок.

Начальника Генштабу Віктора Муженка допитали у справі про збитий бойовиками два роки тому український військово-транспортний Іл-76. 14 червня 2014 року бойовики збили літак, що заходив на посадку у луганському аеропорту, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Тоді загинули 49 українських військових.

На лаві підсудних перебуває генерал Генштабу Віктор Назаров, який своєї провини не визнає. У режимі відеоконференції начальник Генштабу генерал Муженко заявив, що аеропорт не перебував у класичному оточенні, а тому міг приймати літаки. "Я вважаю, що операцію планували достатньо кваліфіковано. До операції були долучені і відповідні структури – і командування повітряних сил, і командування сухопутних військ", - заявив Муженко.

Натомість командир іншого екіпажу, що тієї ночі вилітав до Луганська, Дмитро Мимріков, повідомив, що перед вильотом було відомо, що бойовики створили зону ураження, але команда летіти все одно надійшла. "Ми вже знали інформацію, що там є велике скупчення сепаратистів і техніки, тому було рекомендовано наводчикам виконати захід південніше від російського кордону, із заходу на схід, використовуючи посадкову смугу", - розповів Мимріков.

Наступні засідання відбуватимуться у закритому режимі через секретність матеріалів, що мають дослідити.

Авіакатастрофа в Луганську приголомшила Україну два роки тому. Трагедія забрала життя десантників із різних регіонів України.

Відео Віктора Муженка допитали у справі про збитий бойовиками український літак "ІЛ-76"

Залиште свій коментар

Вибір редакції