Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Росія не припинить гібридну війну – радник президента

На думку Горбуліна, РФ використовує тактику провокування радикальних подій як проти України, так і в Європі.

Часткове затишшя на Донбасі є умовною "передишкою", адже гібридна війна не припиниться, лише частково трансформується.

Про це заявив радник президента, директор Національного інституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін, пише "Дзеркало тижня".

"Часткове затишшя на фронті не має навіювати нам самозаспокійливих думок, що, мовляв, "усе скінчилося". Ми отримали досить умовну передишку (у т.ч. завдяки постійно критикованим Мінським угодам), яку маємо використати для реальних економічних реформ, удосконалення сектора безпеки і оборони, пошуку системних рішень у протидії гібридним загрозам. Причому вже в найближчому майбутньому. Гібридна війна не почалася і не закінчиться Україною. Вона тільки починається…", - пише Горбулін.

За його словами, Росія, так само, як і в Європі, використовує проти України тактику провокування радикальних подій.

"Останні факти виявлення агентурних "закладок" РФ у лавах українських добровольчих батальйонів та націонал-патріотичних організацій свідчать про те, що Росія готова воювати за Україну "до останнього українця". І "активні заходи" з боку російських спецслужб лише наростатимуть", - зазначив Горбулін.

Зокрема, він нагадав про показовий приклад, коли найбільш полум'яний прибічник "Майдану-3", модератор безлічі сторінок у соцмережах, який закликав українських патріотів "виходити на вулицю" та "боротися з режимом внутрішньої окупації", - виявився сепаратистом, колишнім "ополченцем", що проживає в Росії.

Водночас, на думку Горбуліна, дискусія про Донбас часто затьмарює кримську проблему.

"А тим часом мілітаризація Криму йде повним ходом, і досить малоймовірно, що робиться це "просто так", - Крим ще може стати черговим фактором загострення, спровокованим Росією абсолютно свідомо й продумано. Тим більше якщо буде в повному обсязі реалізовано плани з нарощування там військового угруповання", - підсумував він.

Нагадаємо, раніше ООН оприлюднила оновлені страшні дані жертв війни на Донбасі. За словами представника організації, останнім часом кількість жертв знизилась, проте обстріли й досі не припиняються.

Залиште свій коментар

Вибір редакції