Українська сторона готова до розведення військ – ООС

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

ОБСЄ на місці стежить за ситуацією.

Українські військові готові до розведення на ділянці Богданівка-Петрівське і засвідчить це білою сигнальною ракетою. Про це повідомляє пресслужба Операції об’єднаних сил.

 На сторінці ООС опублікували світлину із автомобілями ОБСЄ на неокупованій частини Богданівки.

"Українська сторона готова розпочати практичний етап розведення сил та засобів сьогодні, про що засвідчить біла сигнальна ракета з нашого боку о 12.00. Чи готовий противник дотриматися взятих на себе зобов'язань відповідно до зроблених заяв? Чи знову, вчергове, ворог покаже, що представникам російських окупаційних військ вірити не можна", - йдеться у повідомленні.

На фото: 11.00. ОБСЄ на неокупованій РФ території у районі Богданівки Незаконні збройні формування Російської Федерації...

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Субота, 9 листопада 2019 р.

Розведення військ на цій ділянці переносили вже кілька разів, але з боку ОРДЛО зривали домовленності.

Відео Розведення сил: режим тиші на ділянці Богданівка – Петрівське протримався 7 днів

Наші війська готові до розведення сил в зоні Богданівка – Петрівське. За домовленостями, війська відходять на кілометр і чекають на дзеркальні дії з боку ворога. Цю ділянку командувач об'єднаних сил назвав легкою для розведення, адже поруч немає населеного пункту. 2016 року розведення на цих позиціях вже відбувалося, але через обстріли наші війська повернулися на свої позиції.  

Розведення сил: режим тиші на ділянці Богданівка – Петрівське протримався 7 днів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції