Військові віддали "ДНР" тіло вбитого бойовика-росіянина

Нападник повертається з-під Маріуполя в домовині.

Українські військові передали противнику тіло загиблого бойовика. Терориста було ліквідовано кілька днів тому під час атак на українські позиції поблизу Водяного, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Імені бойовика встановити не вдалося, бо документів при ньому не було. Але знайдені особисті нотатки свідчили, що він приїхав із Росії спеціально, аби приєднатися до лав бойовиків.

Тіло разом зі свідоцтвом про смерть передали цивільним представникам, які доправили його в нейтральну зону. Представники так званої "ДНР" були вкрай здивовані, що тіло вручили вже в труні. "Тіло загиблого передається вже в труні, оскільки має бути захоронене за всіма християнськими традиціями, і, хочу вірити в те, що відношення до загиблих захисників України також буде відповідним", - наголосив офіцер відділу пошукової роботи цивільно-військової адміністрації підполковник Юрій Іващенко.

Українські військові передали противнику тіло бойовика загиблого поблизу Водяного

Він загинув кілька днів тому під час атак на українські позиції. Імені бойовика встановити не вдалося, адже документів при ньому не було. Утім, були особисті нотатки, де зазначено, що він приїхав з Росії, аби приєднатися до лав бойовиків. Тіло разом зі свідоцтвом про смерть передали цивільним представникам. Представники так званої "ДНР" були вкрай здивовані, що тіло передали вже в труні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: