Вучич визнав, що зброю із Сербії могли постачати на Донбас

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент Сербії вважає, що це могло відбуватися обхідними шляхами.

Президент Сербії Александар Вучич переконаний, що Белград не продавав зброю до України, але висловив припущення, що вона могла потрапити на Донбас обхідними шляхами.

Про це він сказав 23 листопада, передає  N1info.

"Вони (опозиція) звинуватили нас у вбивстві російських дітей в Донецьку і Луганську, бо ми продаємо зброю до України. Вони хочуть погіршення відносин між нашою країною і Росією. Вони показали документ, який має продемонструвати вину Сербії" - сказав Вучич.

Зазначимо, що опозиціонерка Марініка Тепич оприлюднила документи про зустріч представника України з представниками сербського військового заводу "Крушик". Згідно з ними, сербська компанія "Техноремонт" купила партію мін виробництва заводу "Крушик" у продавця Jugoimport SDPR, продала їх польській компанії Nattan, представником якої був українець Віталій Дементьєв. Так зброя нібито потрапила до України.

Вучич заявив, що міністерство торгівлі Сербії дозволило компанії "Техноремонт" продати зброю польській компанії Nattan, яка у документах, оприлюднених опозиціонеркою, названа кінцевим отримувачем зброї.

Сербський президент запевнив, що угода "була чиста, як сльоза", однак сербські спецслужби попередили Службу зовнішньої розвідки Росії про можливий реекспорт озброєння в Україну.

Вучич також розповів, що до Безпеково-інформаційного агентства Сербії викликали власника компанії "Техноремонт" і казали йому "не гратися та не експортувати в Україну, не загрожувати відносинам з Росією".

Нагадаємо, що президент Сербії Олександр Вучич доручив розслідувати повідомлення про вербування сербського офіцера військовим аташе Росії.

ЗМІ країни раніше оприлюднили відеозапис, на якому зафіксовано зустріч двох чоловіків на парковці у Белграді. Один з них - як повідомили журналісти, сербський офіцер - отримує від іншого пакунок з грошима. Чоловіка, що передав згорток, ЗМІ називають підполковником російської армії Георгієм Клебаном.

Відео Президент Сербії доручив розслідувати повідомлення про вербування сербського офіцера військовим аташе Росії

ЗМІ країни раніше оприлюднили відеозапис, на якому зафіксовано зустріч двох чоловіків на парковці у Бєлграді. Один з них - сербський офіцер - отримує від другого пакунок з грошима. Чоловіка, що передав згорток, ЗМІ називають підполковником російської армії Георгієм Клебаном.  

Президент Сербії доручив розслідувати повідомлення про вербування сербського офіцера військовим аташе Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції