Мілевський завоював з "Динамо" історичне чемпіонство

Клуб із Бреста достроково здобув золоті медалі чемпіонату Білорусі.

"Динамо" Брест з українцями Артемом Мілевським, Олександр Нойком та Олексієм Хобленком стало чемпіоном Білорусі.

За тур до кінця національної першості підопічні чеського тренера Марцела Лічки гарантували собі золоті нагороди, відірвавшись від БАТЕ на 5 очок.

24 листопада брестський колектив у передостанньому турі мінімально обіграв "Вітєбск" з рахунком 1:0. Переможним голом на 38-й хвилині поєдинку відзначився Хобленко. Для Олексія це 9-й гол в 25 матчах чемпіонату.

Мілевський провів на полі увесь поєдинок, а Нойок не потрапив до заявки. На рахунку Артема 25 матчів за "Динамо" в нинішньому сезоні, в яких він забив 4 голи.

Для "Динамо" Брест це перше чемпіонство в історії. Команда перервала 13-річну гегемонію БАТЕ, яке незмінно вигравало чемпіонат, починаючи від 2006 року.

Нагадаємо, цього року клуб із Бреста також став володарем Суперкубка Білорусі.