"Провокаційна історія". В МЗС РФ відреагували на шпигунський скандал в Сербії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

В Москві називають це черговою провокацією.

У міністерстві закордонних справ РФ вважають шпигунський скандал в Сербії "черговою провокаційною історією перед контактами на найвищому рівні".

Про це 21 листопада повідомила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова, передає ТАСС.

За словами речниці представниці зовнішньополітичного відомства, це провокація перед переговорами президента Сербії Олександра Вучича і президента РФ Володимира Путіна, які заплановані на 4 грудня.

"Зараз у нас мають відбутися контакти на вищому рівні. Ми вже звикли, що перед контактами на найвищому або на високому рівні, десь за кілька днів з'являються цікаві сюжети, які видаються за сенсації. Проходить час, все це або дезавуюється, або виявляється якийсь нашвидку сфабрикованої провокацією ", - сказала вона.

Захарова переконана, що "завдання, яке стояло перед авторами цього відео, - це провокативні дії, це спроба налаштувати людей відповідним чином перед цілим рядом переговорів, зустрічей і візитів".

Нагадаємо, що президент Сербії Олександр Вучич доручив розслідувати повідомлення про вербування сербського офіцера військовим аташе Росії.

ЗМІ країни раніше оприлюднили відеозапис, на якому зафіксовано зустріч двох чоловіків на парковці у Белграді. Один з них - як повідомили журналісти, сербський офіцер - отримує від іншого пакунок з грошима. Чоловіка, що передав згорток, ЗМІ називають підполковником російської армії Георгієм Клебаном.

Відео Президент Сербії доручив розслідувати повідомлення про вербування сербського офіцера військовим аташе Росії

ЗМІ країни раніше оприлюднили відеозапис, на якому зафіксовано зустріч двох чоловіків на парковці у Бєлграді. Один з них - сербський офіцер - отримує від другого пакунок з грошима. Чоловіка, що передав згорток, ЗМІ називають підполковником російської армії Георгієм Клебаном.  

Президент Сербії доручив розслідувати повідомлення про вербування сербського офіцера військовим аташе Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції