Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Jaguar I-Pace перетворять на безпілотне таксі

Компанія Waymo запускає в США тестування нової безпілотної служби таксі

Перші випробування безпілотних Jaguar I-Pace будуть запущені в Сан-Франциско навколо затоки. Проект передбачатиме випробування самих кросоверів і в перший час автопілот не буде увімкнено повністю, повідомляє TechCrunch.

Waymo під час тестування перевірить продуктивність автомобіля, щоб сформувати вимоги до проектування системи автопілота і відповідно з ними організувати майбутній сервіс перевізника.

Стратегічне партнерство Waymo і Jaguar Land Rover почалося в березні цього року, повідомляє Autogeek. В рамках стратегії розробляється програма автономного електрокара I-Pace, щоб надалі підключити сервіс безпілотного таксі. Кросовер надалі до 2020 року буде включено в автопарк Waymo, який за планом повинен налічувати до 20 тисяч модифікованих англійських електрокарів.

Нагадаємо, що компанія Mercedes в найближчому майбутньому запустить перше безпілотне таксі. Сервіс почне работу в Каліфорнії, де дозволено тестування безпілотників на дорогах загального користування. А про маршрут буде повідомлено ближче до моменту запуску.

Залиште свій коментар

Вибір редакції