Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Києві вручили Шевченківську премію

під час вручення премій лауреати підтримали Олега Сенцова

Шевченківську премію у галузі літератури присудили письменниці Еммі Андієвській. Вона наразі мешкає в Німеччині й не змогла приїхати на вручення до столиці, щоб отримати відзнаку з рук президента України Петра Порошенка.

"За збірки "Міста-валети", "Бездзиґарний час", "Шухлядні краєвиди", "Маратонський біг" і "Щодення: перископи" вона цьогоріч стала лауреатом Шевченківської премії", - зазначив Порошенко.

А от історик, директор Українського наукового інституту у Гарварді Сергій Плохій, прилетів зі Сполучених Штатів отримувати відзнаку за свою роботу "Брама Європи", що розповідає про історію України від давніх часів до сьогодення.

Письменниця та художник Емма Андієвська належить до найвідоміших митців українського зарубіжжя. За збірки «Міста-валети»...

Опубліковано Петром Порошенком 9 березень 2018 р.

Серед лауреатів також композитор Вікторія Польова та художник Павло Маков. Творче об’єднання "Вавилон-13" відзначили за цикл документалок, присвячених Революції Гідності. На вручення вони прийшли у футболках на підтримку українського кінорежисера Олега Сенцова, що нині перебуває в ув’язненні в Росії.

Вручення Шевченківських премій президент України Петро Порошенко провів у національному музеї Кобзаря, неподалік від скверу, куди не вдалося йому потрапити на покладання квітів через пікети опонентів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції