Псих встромив вила в груди сусіда і вдарив матір по ногам

Дата публікації
Перегляди
2477
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Псих встромив вила в груди сусіда і вдарив матір по ногам

Хлопець схопив вила і встромив в сусіда / Фото: Veer

Сусід почув, що йде бійка, і вирішив захистити жінку від сина.

23-річний хлопець напав з вилами на сусіда, який вирішив захисти його матір від побиття сином, повідомляє прес-служба МВС Миколаївської області.

Мешканка одного з сіл Врадіївського району потребувала додаткової опіки. Тож її син домовився про допомогу із сусідкою.

Жінка приходила щодня, допомагала по господарству. Іноді разом з нею приходив її син - 23-річний юнак, який також потребував постійного нагляду.

Хлопець страждає на розлади психічного стану. Він по мірі можливостей допомагав матері. Того дня як зазвичай жінка із сином прийшли до сусідки та почали поратися по господарству.

Через якийсь час 48-річний син господині почув, що на подвір'ї почалася сварка. Коли чоловік вийшов із будинку, то побачив, що юнак б'є свою матір.

Звісно, син господарки почав захищати жінку, на що хлопець відреагував бурхливо та почав наносити удари і йому. Бійка набирала обертів, і в якусь мить молодик схопив вили та вдарив ними чоловіка в область грудної клітини.

Той впав на землю, із ран хлинула кров, а злочинець, тими ж вилами вдаривши свою матір по ногам, відкинув знаряддя бою та пішов додому.

Пораненого чоловіка доставили до лікарні, його життя у безпеці. 23-річного нападника затримали працівники міліції району. Проти нього порушили кримінальну справу.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2477
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація