25 червня в Історії

25 червня в Історії

У 1630 році губернатор Уїнтроп уперше в історії США застосував виделку для їжі.

Такими подіями запам`ятався історії цей день:

  У 1630 році губернатор Уїнтроп уперше в історії США застосував виделку для їжі.

1783 рік — французький хімік Антуан Лоран Лавуазьє повідомив на засіданні Паризької академії наук, що вода — це сполука водню і кисню (через два роки він разом із військовим інженером Жаном Меньє синтезував воду з цих елементів).

 1946 року   СРСР вступив у Міжнародну футбольну федерацію (ФІФА).

ФІФА Міжнародна федерація футболу — міжнародний керівний орган футболу і найбільша спортивна організація світу. FIFA відповідальна за організацію і управління найголовнішими міжнародними футбольними змаганнями, зокрема найкраще відомий — чемпіонат світу з футболу. Штаб-квартира FIFA знаходиться в Швейцарії у місті Цюріх, її президентом на даний момент є швейцарець  Йозеф Блаттер.

 В 1967-му відбувся   перший показ телепередачі у прямому ефірі у світовому масштабі.

Програма "Наш світ" передавалося у 24 країни на п'яти континентах, і 400 мільйонів телеглядачів дивилися виступ групи "Бітлз", яка вперше виконала пісню All You Need is Love.

 В 1969 році була  утворена російська група "Машина времени".

"Машина" стала одним з піонерів рок-музики в Радянському Союзі й здобула всенародну популярність у 1980-х роках. Особливістю музики є глибокі та алегоричні тексти Андрія Макаревича і Олександра Кутікова.

 У 1969 році  американський професійний тенісист Річард "Панчо" Гонзалес у віці 41 рік провів найтриваліший матч в історії Уїмблдону, перемігши Чарлі Пасареллу після 5 годин 12 хвилин боротьби.

Народилися:

 1947 рокуВасиль Кремень, український державний і політичний діяч.

Міністр освіти та науки України в 1999-2005 роках,  тривалий час був заступником голови СДПУ(о), зараз — голова Академії педагогічних наук.

 У 1961році народився Тимур Бекмамбетов, казахський і російський кінорежисер.

Серед його робіт рекламні ролики для банку "Імперіал", фільми "Нічна варта", "Денна варта", "Іронія долі. Продовження", "Особливо небезпечний" з Анджеліною Джолі в головній жіночій ролі.

 25 червня 1963 року народився Джордж Майкл (Георгіос Панайоту), англійський поп-співак грецького походження, композитор.  дворазовий володар "Греммі".

Повʼязані теми:

Наступна публікація