Наталія Водянова таки розлучається із чоловіком-мільярдером

Супермодель Наталія Водянова розлучається із чоловіком. Що стало причиною розлучення, не повідомляється.

Російська топ-модель Наталія Водянова розійшлася зі своїм чоловіком, британським аристократом Джастіном Тревором Берклі Портманом.

Водянова і Портман прожили в шлюбі близько 10 років. Вони виховують трьох дітей - синів Лукаса Олександра та Віктора, а також дочку Неву.

Водянова і чоловік важко переживають розрив, проте намагаються зберегти дружні стосунки. При цьому 29-річна модель зазначила, що не хотіла би вдаватися в подробиці розлучення і попросила журналістів дати їй можливість пережити те, що трапилося, наодинці з собою.

"Дуже шкода, ці (стосунки) тривали довго. Ми не хотіли про це говорити і зараз не хочемо. Наші діти знають. Все нормально", - сказала Водянова.

Що стало причиною розлучення Водянової з Портманом, не повідомляється. Також невідомо, чи планує подружжя розірвати шлюб, укладений 2001 року, офіційно.

На питання журналіста, чи є у неї романтичні стосунки з новим чоловіком, Водянова відповіла: "Так, безсумнівно". Однак вона не стала уточнювати ім'я нового обранця. Серед можливих коханих Водянової називаються актор Джонатан Ріс Майерс, фотограф Скотт Дуглас, режисер Андрій Болтенко та інші представники шоу-бізнесу.

Читайте також:

Наталія Водянова розлучається з чоловіком-мільярдером

Diddy і Наталя Водянова пристрасно кохались в потязі

Наталія Водянова оголила груди

Повʼязані теми:

Наступна публікація