Московський кінофестиваль відкрився "Трансформерами"

Фільм "Трансформери-3" відкрив Московський міжнародний кінофестиваль - одночасно це стало і світовою прем'єрою "Трансформерів".

 

23 червня в Москві висадився зірковий десант команди фільму "Трансформери: Темна сторона Місяця". Фільм відкрив Московський міжнародний кінофестиваль - одночасно це стало і світовою прем'єрою "Трансформерів".

Фотокол зірок традиційно пройшов на даху готелю "Ріц Карлтон". Зірки посміхалися і були милі, режисер Майкл Бей всіх знімав на власну камеру, а в кінці зааплодував одному з фотографів, який крикнув: "Everybody, transform!".

Найбільше журналістам сподобалася, як не дивно, Розі Хантінгтон-Вайтлі. Дівчина в житті - чарівна, до того ж це її перший великий досвід роботи в кіно, так що вона з захопленням розповідає про зйомки. Шайя ЛаБаф продовжує тримати імідж серйозного хлопця, Патрік Демпсі - хитрий спокусник, який дрімав всю прес-конференцію, а Майкл Бей, зрозуміло - капітан всієї цієї команди, який віддувався перед пресою.

Розі пожартувала, що їй було незручно зніматися з Шайєм на підборах, і вона весь час просила режисера дозволити їй їх зняти, щоб не травмувати психіку актора.

"Так, вона прийшла до мене з цим проханням, але я вирішив інакше, - сміється Бей. - Це ж так класно, адже це дає всім хлопцям шанс і надію на те, що не важливо, вища за тебе дівчина або нижча, адже вона з тобою зовсім не через зріст ".

Увечері актори пройшли по зеленій килимовій доріжці ММКФ. До речі, на самій церемонії відкриття Джону Малковичу вручили спеціальний приз за внесок у світовий кінематограф.

Читайте також:

 На зйомках "Трансформерів-3" важко поранено актрису масовки

У Меган Фокс відібрали звання найкрасивішої жінки

Зйомки "Трансформерів-3" стартують у травні

Повʼязані теми:

Наступна публікація