Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
30 тисяч доларів потрібні Марині на операцію

30 тисяч доларів потрібні Марині на операцію

Дівчина вже 20 років вимушена боротись за свою ногу.

Гуцуляк Марина змушена терпіти сильні болі в лівій нозі і може ходити лише з милицями. А все тому, що кістка уражена фіброзною дисплазією, хронічним гематогенним остеомієлітом.

«Перші прояви хвороби з'явилися в 7 років, 1998 року. Після щеплення проти поліоєміліту піднімалась висока температура і трималась на позначці 40, через деякий час з'явились болі у верхній третій частині стегнової кістки. На рентгені виявили пухлину і рекомендували ампутувати ногу. Під питанням були Саркома Юінга, еозинофільна гранульома. Навіть після біопсії серйозного лікування не отримувала, оскільки думки лікарів відрізнялися щодо діагнозу. Одні пропонували опромінення, інші - антибіотики і курс антибактеріальної терапії. Остаточного вирішення проблеми не було», - розповідає дівчина.

Тим часом хвороба продовжувала руйнувати кістку, впродовж кількох років дівчині проводили кілька операцій, які лише посилювали болі.   

«Втрачено багато часу, і наразі, крім основної хвороби, потрібно ще замінювати лівий кульшовий суглоб, який можна було своєчасно лікувати. Але штучний суглоб немає до чого кріпити, тому що далі розміщена пухлина на стегновій кістці. В Ізраїлі на консультації мені повідомили, що проблему можна вирішити, зробивши одну, але дуже складну операцію. Потрібно видалити фіксувальний стержень і осередок фіброзної дисплазії з стегнової кістки, (а це приблизно 15 см). Наступний крок під час операції - повністю замінити кульшовий суглоб. До стегнової кістки має прикріплюватись ще один імплантант, який замінює видалену частину», - розповідає Марина.

Дівчина готова ризикнути, але сума потрібна на операцію - 30 000 $ і це за попередніми підрахунками, адже лише під час операції буде відомо, скільки саме потрібно імплантантів і якого розміру.

«На жаль, такої суми для лікування в мене немає. Витрачено вже багато коштів на спроби вилікуватись, та досі все безрезультатно, тому змушена звертатись до всіх, хто має таку можливість, щоб допомогти! Дуже вірю у своє одужання. В те, що завдяки вам, усім небайдужим людям, в мене почнеться новий етап в житті, без болю і без милиць! Без постійного пошуку лікарів та лікарень, а понад 20 років розчарувань і зневіри залишиться в минулому», - каже Марина.

Реквізити банку:

Гуцуляк Марина Петрівна

5168 7427 1922 7229 (гривня)

МФО банку:305299

Рахунок для переказу євро:

5168 7427 1922 7237

Рахунок для переказу у доларах:

5168 7427 1922 7526.

https://www.facebook.com/mhutsulyak

Залиште свій коментар

Вибір редакції