Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Кидався на мене з ножем": Камалія шокувала спогадами про батька

Артистка назвала свого батька садистом.

Співачка Камалія, яка раніше розповідала, що її батько був садистом, цього разу поділилася, як саме рідна людина знущалася з неї та її мами.

За словами виконавиці, у неї було непросте дитинство, яке їй влаштував рідний батько Віктор Шмаренков. Артистка пригадала, що чоловік бив її маму, а коли Камалія просила його заспокоїтися, бив і її.

"На моїх очах бив мою маму і також переходив на мене. Тому що я плакала, просила цього не робити. Тоді батько перемикався на мене. У мене були від портупеї крововиливи, синці. Батько був садистом. Якщо він входив у лють – то все", - розповіла виконавиця у програмі "Зірковий шлях".

Коли артистка подорослішала, саме вона стала ініціатором розлучення батьків, бо більше не могла цього терпіти.

"Я стала ініціатором розлучення. Тому що ми з мамою боялися йти додому, життя перетворилося на пекло. Ми ночували на вулиці, він з ножем на мене кидався. Якби я вчасно не відстрибнула, у мене б ніж був тут (показує на живіт – прим.ред)", - шокувала розповіддю артистка.

Довгих 10 років рідні люди не спілкувалися, проте коли Камалії сказали, що її батько перебуває у жалюгідному стані, вона вирішила йому допомогти.

"Я лікувала його від алкогольної залежності, я сподіваюся, що я його вилікувала", - сказала артистка.

Нагадаємо, що Камалія також вперше розповіла, чому хотіла покинути чоловіка-мільярдера Мохаммада Захура.

Залиште свій коментар

Вибір редакції