Даринка потребує допомоги небайдужих

Дівчинці потрібно дороге і постійне лікування

Козак Дарія вже 8 рочків бореться з діагнозом ДЦП лівобічний спастичний геміпарез зі стійкими порушеннями функції руху.

"Даша народилася на 38 тижні вагітності, стимулюючи з акушерською допомогою, дитина народилася мертвою, була асфіксія з подвійним обвиттям пуповини навколо шиї. Дитина була дуже в тяжкому стані, отримала велику травму: зупинка серця, крововилив у мозок, судомний синдром, вроджена пневмонія, цілий місяць знаходилася у відділенні паталогії новонароджених", - розповідає мама.

Такі події далися взнаки і дівчинці поставили такий діагноз, до того ж додалися проблеми з хребтом.

"Ми кинули всі сили та кошти на реабілітацію та лікування нашої дитини, але наша родина фінансово виснажена, ми не маємо можливості оплатити черговий курс лікування. Стільки таких курсів ще необхідно, ніхто не знає. Але лiкування не можна переривати, воно повинно бути постiйним, iнакше в органiзмi виникають незворотнi процеси, контрактури, проблеми з м'язами, суглобами, i перспективна дитина може стати тяжким iнвалiдом", - закликає мама дівчинки.

Місяць тому дитині також підтвердили діагноз торсійна дистонія, тому лікарі радять поставити нейростимулятор, який допоможе дитині розвиватись. Проте його вартість більше 700 тисяч гривень. Родина у відчаї, просить небайдужих про допомогу.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанка

Номер картки 4149 6258 1066 7509

Отримувач: Козак Катерина

https://vk.com/club51027023

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: