Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Даринка потребує вашої допомоги

Дитині потрібна операція на хребті

Даша народилася з діагнозом розщеплення хребта (ліпома менінгоцеле хресцево-поперекового відділу). Першу операцію зробили, коли їй виповнився 1 рік, в Дніпрі. Операція тривала 5 годин і пройшла успішно. Але супутні проблеми залишились.

«Порушення функцій органів малого тазу. Розвивається все більше сколіоз. Різниця довжини ніжок. Млявий парапарез ніг (погана чутливість стоп). Стопи плосковальгусні (вивернуті). Ходить тільки на малі відстані з опорою. Постійно змушена знаходиться в корсеті і носити Артезі на ногах. Всі ці роки ми постійно займалися лікувальною фізкультурою, робили масажі, фізіотерапевтичні процедури, проходили реабілітацію. Останній рік сколіоз почав розвиватися швидше, зростання сповільнилося. Різниця в довжині ніжок збільшується. З'явилися сильні болі в нозі і спині», - розповідає мама дівчинки.

Щоб позбавити дитини болю і подарувати шанс на відновлення потрібна операція, яку готові провести лікарі в Туреччині.

«Операція з реабілітацією обійдеться в 30 000 $. Нам необхідно якомога швидше зібрати гроші. Прошу всіх відгукнутися на наше прохання і допомогти.  Нехай це будуть навіть найменші суми, але, якщо нас буде дуже багато, допомога виявиться великою», - каже мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку: 5168 7427 0337 9176

Лисенко Аліна Олександрівна

Залиште свій коментар

Вибір редакції