Допомоги потребує 7-річна Вівея

Дівчинка страждає від приступів епілепсії.

Вівея народилася передчасно шляхом кесаревого розтину і це позначилося на її здоров'ї. Дівчинка ставили різні діагнози, але минав час і дитина росла, розвивалася на рівні своїх однолітків. Але у 8 місяців у Вівеї виявили Цітомігаловірусную інфекцію. У неї почалися сильні судоми із зупинкою дихання.

Дівчинці діагностували: симптоматичну епілепсію. Відтоді лікарі ведуть підбір протисудомних препаратів. Та поки не вдається припинити судоми через які дівчинка не може розвиватися.

"Протягом 4 років довго вели підбір протисудомних препоратов, і завдяки лікарям і допомозі небайдужих людей нам вдалося добитися ремісії, більше півтора року напади припинилися. На даному етапі, ми проходимо реабілітації за ДЦП. Вівея ходить з підтримкою, намагається сидіти самостійно, розуміє звернену", - каже мама дівчинки.

"Ми потребуємо матеріальної допомоги, так як реабілітацію за рекомендацією лікарів необхідно проходити кожні 4 місяці. Нам не можна зупинятися, щоб не втратити навичок, а зміцнювати результат", - розповідає мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Номер рахунку 2924 4825 5091 00

МФО 305299

ОКПО 143600570

Номер карти 4149 4978 1118 4789

Отримувач Варенікова Вікторія Іванівна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: