Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть маленькому Славчикові побороти лейкоз

Дитину чекає тривале і дороге лікування.

Однорічний В’ячеслав ще навіть не розмовляє, але вже мусить пройти важке випробування за право жити. Діагноз малюка - Гострий лімфобластний лейкоз (рак крові).

Малюк наприкінці жовтня опинився в лікарні, бо напередодні мама помітила в нього на шиї множинні збільшені лімфатичні вузли і тричі перезданий аналіз крові та діагноз Київського обласного онкологічного диспансеру приголомшили батьків… Для розпачу і сліз у батьків не було часу, бо хвороба прогресувала за лічені дні, тож лікарі розпочали лікування і підготовку до хіміотерапії», - розповідають рідні хлопчика.

Малюк в силу свого віку ще не розуміє важкість свого стану і тому все лікування сприймає  дуже по-дитячому, інколи з посмішкою. Це дає батькам впевненість, що хворобу вдасться перемогти, проте для цього потрібні кошти.

«Рідні, друзі та знайомі забили на сполох по збору коштів з перших днів встановлення діагнозу і сила соцмереж виявилась надзвичайною! Але процес лікування тривалий, тоді як в родини, де виховуються четверо дітей і працює лиш тато, коштів на дорогі або важкодоступні медпрепарати та матеріали немає. Ми віримо в Славчикове одужання! Ми віримо в добрі серця, які допоможуть, маленькому хлопчикові здолати велику недугу і зростати сильним і здоровим! Дякуємо всім і кожному за будь-яку підтримку», - кажуть рідні дитини.

Реквізити для допомоги:

Номер карти мами: 4149499128403019 Степанюк Анна    

Група Фейсбук https://www.facebook.com/groups/1801782869957615/

Залиште свій коментар

Вибір редакції