Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Оксані зібрати кошти на операції

Жінка перенесла операцію з видалення сечового міхура

Оксана Кученьова кілька років збирали кошти на операцію з видалення сечового міхура і пластику нового з кишки і 19.06.2019 їй зробили операцію, але після почалися ускладнення. Все це довелося Оксані пережити через діагноз -  інтерстиціальний цистит із виразками Ханнер, із яким вона боролась вже 12 років. Останні роки стали нестерпними, адже лікування не допомагало, а знеболювальні перестали діяти.

«Весь цей час йшов процес усунення цих ускладнень, але поки безуспішно. Попереду ще очікується операції повторно щодо закриття свища, де пришивався сечовий, на сечоводах, як кажуть лікарі, що весь процес усунення ускладнень ще триватиме пів року (може і більше), на все необхідні кошти, мені не обійтися без допомоги людей», - каже Оксана.

Зараз молода жінка живе з постійними запальними процесами, змушена приймати великі дози антибіотиків, тож подальші операції відкладати немає часу.

«Залишилося зовсім трохи, в порівнянні, що я вже пройшла... Потрібно тільки допомога добрих людей у збиранні коштів», - каже Оксана.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку № 5168 7422 0683 8967 Кученьова Оксана

https://www.facebook.com/groups/1938711566399581/

Залиште свій коментар

Вибір редакції