Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Оксані зібрати кошти на операцію

Жінці потрібна термінова операція з видалення сечового міхура

36-річна Оксана не може насолоджуватись життям через діагноз -  інтерстиціальний цистит із виразками Ханнер, із яким жінка бореться вже 12 років. Останні роки для жінки стали нестерпними, адже лікування не допомагало, а знеболювальні перестали діяти.

«Стан з кожним днем ​​погіршувався, я не могла пити вже знеболюючі, тому що організм перестав сприймати його і вже була зворотна реакція - біль посилювалися в рази, і мені доводилося терпіти щоденний біль. Я вже не могла ходити, лежати, спала сидячи по 15 хв. Не могла нормально харчуватися, і до основної хвороби приєдналися проблеми зі спиною і ногами», - розповідає Оксана.

Жінці довелося звернутися до закордонних лікарів, як спробували допомогти, проте лікування теж було невдалим, адже важка хвороба і неправильне лікування за попередні роки призвели до того, що тепер сечовий міхур потрібно видаляти.

«Це дуже складна і важка операція, і її можуть провести у Франції за допомогою робота-хірурга - це ювелірна робота, після чого пацієнт швидко відновлюється, він може видалити мій замучений весь у виразках сечовий і зробити новий з прямої кишки, після чого я сама зможу ходити в туалет як нормальні люди. Вартість такої операції 25 400 євро», - розповідає Оксана і благає небайдужих людей допомогти зібрати необхідні кошти.

Реквізити для допомоги:

Картка ПриватБанку № 5168 7422 0683 8967 Кученьова Оксана

https://www.facebook.com/groups/1938711566399581/

Залиште свій коментар

Вибір редакції