Допоможіть подолати маленькій Златі епілепсію

Дитині потрібне лікування в Іспанії

Злата народилася під час складних пологів і не почала самостійно дихати і відтак у дівчинки з'явився діагноз: cимптоматична мультифокальна епілепсія, інфантильні спазми, ДЦП, спастичний тетрапарез, псевдобульбарний синдром, затримка психомоторного розвитку.

"Зараз доньці рік і сім місяців, вона не ходить, не сидить, не перевертається, до іграшок не тягнеться, голову утримує не впевнені, короткочасно фіксує погляд.

Вся наша робота приносить свої результати, але вони дуже мінімальні, оскільки основною проблемою є постійна епі-активність, яка викликає судоми, тобто накопичений електричний розряд, який порушує діяльність здорової частини мозку і не дає їй розвиватися", - розповідає мама дівчинки.

Батьки зверталися до фахівців в Україні, проте підібрати дієве лікування від нападів їм не змогли. Тож батьки вирішили шукати порятунку за кордоном. Їх готова прийняти клініка в Іспанії.

"Клініка виставила попередній рахунок на суму 10630 євро. У сім'ї працює один тато, і щоб накопичити таку суму необхідно не один рік. А у нас цього часу немає, з кожним днем шанси зменшуються. Тому ми звертаємося до кожного небайдужого серцем допомогти нашій донечці", - просить мама Злати.

Карти Приват банку:

5168 7420 2039 8578 

Шулигіна Ірина

Наша сторінка Facebook https://www.facebook.com/ira.ira.923724

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: