Трамп передумав негайно розсекречувати матеріали "російської справи"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Президент США послався на рекомендації міністерства юстиції.

Частина документів федерального розслідуванням щодо втручання Росії в американські вибори не буде оприлюднена швидко. Про це заявив президент США Дональд Трамп, повідомляє Reuters.

Глава Білого Дому пояснив, що міністерство юстиції Сполучених Штатів висловило побоювання щодо анонсованого рішення про публікацію. Там вважають, що розсекречення та оприлюднення інформації може зашкодити подальшому розслідуванню справи.

ВідеоТрамп підписав наказ про покарання для іноземців, які втручаються у вибори в США

Санкції за втручання у вибори. Президент США Дональд Трамп підписав наказ, що передбачає покарання для іноземців, які втручаються у процес волевиявлення американців. Це стосується і людей, і компаній. Каратимуть за хакерські атаки на виборчі системи, пропаганду або витік конфіденційної інформації політичного характеру. Санкції передбачають замороження активів, обмеження доступу до американських фінансових установ та заборону американських інвестицій у компанії з чорного списку. 

Трамп підписав наказ про покарання для іноземців, які втручаються у вибори в США

Трамп заявив, що документи в прискореному режимі вивчить генеральний інспектор міністерства. Після цього, вочевидь, має бути надана фахова рекомендація щодо подальших дій із цими даними. "Врешті-решт, я завжди можу розсекретити при необхідності", - заявив президент США.

Агентство Reuters звернулося по коментар до міністерства юстиції. Однак там на запит поки що не відповіли.

Як повідомлялося, 18 вересня президент США Дональд Трамп дав наказ Федеральному бюро розслідувань розсекретити частину даних у справі про можливе втручання в американські вибори Росії. За наявною інформацією, оприлюдненню підлягають також матеріали без правок колишнього директора ФБР Джеймса Комі, його заступника Ендрю Маккабе та інших. Доручення скероване до департаменту юстиції.

Залиште свій коментар

Вибір редакції