"Кремль під прицілом". Трамп ввів санкції за втручання у вибори

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рішення президент США ухвалив напередодні виборів у Конгрес 6 листопада.

Президент США Дональд Трамп у середу, 12 вересня, підписав наказ, який дозволяє запровадити санкції проти іноземних компаній чи осіб, які втручаються в американські вибори.

Про це повідомляє Reuters з посиланням на радника Трампа з національної безпеки Джона Болтона.

Згідно з наказом, відповідальним за втручання у вибори в США загрожує заморозка активів та обмеження доступу до фінансових установ США. Також громадянам США заборонено інвестиції в компанії, що потрапили під обмеження.

Мінфіну США і Держдепартаменту наказано ввести обмеження проти "країн, відповідальних за втручання у вибори в США".

Йдеться про втручання у вибори в США за допомогою хакерства або скоординованих кампаній з дезінформації.

Раніше повідомлялося, що у Білому домі готують новий указ, який дозволить президенту США Дональду Трампу накладати санкції на країни та окремі особи, які намагатимуться втручатись в американські вибори. Документ передбачає санкції за будь-які способи втручання у вибори, зокрема за "поширення дезінформації в Інтернеті". Також указ дозволить Трампу накладати санкції на "10 із 30 найбільших компаній" країни, яка втрутилась в американські вибори.

Раніше комітет з розвідки Сенату США підтвердив висновки розвідки про втручання Росії в президентські вибори в США в 2016 році. Зокрема російські хакери перед американськими президентськими виборами 2016 року здійснювали кібератаки на сервери Демократичної партії, а також під час виборчої кампанії за дорученням Москви поширювали пропаганду в соцмережах з метою вплинути на її результати на користь Дональда Трампа.

ВідеоТрамп передумав і назвав Путіна відповідальним за втручання у вибори США

В інтерв'ю Дональд Трамп заявив, що вважає так, бо російський колега відповідає за те, що відбувається у його країні. Також він додав, що згоден із твердженням, що у 2016-му Росія таки втручалася у президентські вибори. Хоча ще цього понеділка після зустрічі з Путіним у Фінляндії Трамп говорив геть протилежне.

Трамп передумав і назвав Путіна відповідальним за втручання у вибори США

Залиште свій коментар

Вибір редакції