Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Допоможіть Жені потрапити на реабілітацію

Батьки просять допомогти з фінансами

Маленька Женя народилася з вагою всього 1680 г, а у 6 місяців перенесла складну операцію на відкритому серці. Зараз Жені 2,3 рочки, у дитини вроджена патологія ЦНС, зовнішньо-внутрішня гідроцефалія, синдром м'язової гіпотанії, затримка психомоторного розвитку, порушення обміну речовин, дисплазія нирок, і епілептичні напади.

Через них Женя сильно відстає в розвитку, не плазує, не намагається вставати, погано тримає голову і не цікавиться іграшками.

"Але зараз, коли Женя підросла і ми почали підбирати протисудомні препарати, кількість нападів значно зменшилася і вона починає потроху розвиватися. Зараз основний акцент треба зробити на реабілітацію, адже це допоможе нам стати на ніжки. У Жені постійні заняття з Монтессорі - педагогами, реабілітолагамі, басейн. Але все це дуже затратно і наша сім'я не може потягнути поодинці такі витрати", - просить родина дівчинки.

Зараз родина намагається зібрати кошти на реабілітацію у Будапешті і просить допомогти зібрати більше 2 тисяч євро на оплату лікування. 

Реквізити для допомоги:

карта ПриватБанку 5168 7573 3915 9222

Карта відкрита на ім'я Зайцевої Ольги

Залиште свій коментар

Вибір редакції