Катюша з Дніпра потребує вашої допомоги

Дата публікації
Перегляди
1016
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Катюша з Дніпра потребує вашої допомоги

Більше 750 тисяч гривень потрібні дитині на відновлення слуху.

Близнючки Катюша і Ксюша народилися влітку 2013 року дещо передчасно. Батькам довелося дещо поборотися за здоров'я дітей і все вдавалося допоки у майже у два роки діти не захворіли на ГРВІ. Хвороба дала ускладнення на вушка – діти перестали відгукуватися на імена і розмовляти.

"У той же день ми звернулися в лікарню, де лікар визначив, що в вушках рідина і необхідно поставити крапельницю. Два дня в стаціонарі пройшли безрезультатно. Потрібно було змінювати тактику лікування, і було прийнято рішення оперативним методом ставити шунти, і все знову закрутилося: уколи, крапельниця, наркоз, операційна. Після операції 19 березня 2015 року Ксенія одразу стала реагувати на звуки, а для Катюші ж світ звуків залишився недосяжним", - розповідає мама дітей.

Дитина після тривалого лікування так і не почала чути. Звичайні слухові апарати не можуть компенсувати втрати слуху.

"На сьогоднішній день для нашої донечки єдиним шансом чути світ може стати кохлеарна імплантація. Рекомендований вік для такої операції 1-3 роки. Після 6 років імплантація безглузда. У нашої Каті є всі шанси чути і розвиватися, хоча всього треба буде вчитися заново, а часу для цього зовсім мало залишилося! Нам складно буде впоратися з цією бідою без вас", - каже мама дівчат і просить фінансової підтримки.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку 5168742701910832 одержувач Шевцова Анастасія Геннадіївна

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1016
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація