Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лейкоз загрожує життю 17-річного Дмитра

Юнаку потрібне коштовне лікування.

Талановитий  музикант Білий Дмитро з Дніпра у свої 17 років змушений просити допомоги у чуйних людей, бо потребує допомоги в подоланні важкої недуги.

«У вересні Дмитро захворів на застуду, пішов до сімейного лікаря, пролікувався 2 тижні. А у жовтні знову захворів, але вже бронхітом, знову пішов до сімейного лікаря, були виписані антибіотик і таблетки від кашлю. Кашель не припинявся, а ось шия стала збільшуватися в розмірі. Знову пішов до сімейного лікаря, показав шию – порадили робити зігрівальні компреси на шию. Але це не допомагало, а кашель продовжувався. На прийомі в обласній дитячій лікарні зробили УЗД і рентген грудної клітки і одразу ж направили у відділення хірургії та онкології. Там оголосили попередній діагноз – лейкоз», – розповідає мама юнака.

Лікування має бути тривалим і дорогим, тож мама Дмитра розуміє, що самостійно сплатити за потрібне лікування вона не зможе.

«Я стала цікавитися у скільки може обійтися лікування і дізналася – близько 500 тисяч гривень. Де може дістати такі гроші самотня мама? Ось чому я змушена просити вас про допомогу, одній мені не впоратися з бідою. Заздалегідь вдячна всім», – каже мама юнака.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4149497846220970 Біла Олена Іванівна 

Залиште свій коментар

Вибір редакції