Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гаврилюку Юрку потрібна допомога

Хлопчику потрібно пройти дорогі курси реабілітації

Юрко після народження отримав цілу низку невтішних діагнозів: Гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС, з набряком головного мозку внаслідок внутрішньоутробної гіпоксії, судомний синдром.

Народився Юрка на 37-38 тижні вагітності. Пологи були тривалі, була значна гіпоксія. Вже на наступний день він потрапив в реанімацію в дитячу обласну лікарню м.Луцька з судомами.

Лікарі не давали ніяких прогнозів, сказали, що стан дитини тяжкий. Проте через місяць дитину виписали з покращенням. А після двох тижнів дитині знову стало гірше. Захворівши на бронхіт у Юрки знову почались судоми, після прийому антибіотиків!

Після цього Юрко перестав тримати голівку і дуже ослаб. Лікарі поставили діагноз - ДЦП, подвійна геміплегія, когнітивна недостатність. Миритися з таким висновком батьки не стали.

Постійні уколи, масажі, ЛФК, після яких Юра став краще тримати голову, пробує жувати, брати іграшки руками. Особливо значні результати отримали після реабілітації в клініці Козявкіна! Лікарі з клініки, кажуть, що у Юрки є шанси вилікуватися, що він буде сидіти, говорити, але потрібна постійна і дорога реабілітація, на яку сім'я Юрка немає коштів.

Тож вони просять всіх небайдужих людей допомогти назбирати потрібні кошти!

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4405 8858 2918 5120 

Гаврилюк (Соколовська) Оксана Василівна

http://vk.com/club47766805

Залиште свій коментар

Вибір редакції