Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гаврилюку Юрку потрібна допомога

Гаврилюку Юрку потрібна допомога

Хлопчику потрібно пройти дорогі курси реабілітації

Юрко після народження отримав цілу низку невтішних діагнозів: Гіпоксично-ішемічне ураження ЦНС, з набряком головного мозку внаслідок внутрішньоутробної гіпоксії, судомний синдром.

Народився Юрка на 37-38 тижні вагітності. Пологи були тривалі, була значна гіпоксія. Вже на наступний день він потрапив в реанімацію в дитячу обласну лікарню м.Луцька з судомами.

Лікарі не давали ніяких прогнозів, сказали, що стан дитини тяжкий. Проте через місяць дитину виписали з покращенням. А після двох тижнів дитині знову стало гірше. Захворівши на бронхіт у Юрки знову почались судоми, після прийому антибіотиків!

Після цього Юрко перестав тримати голівку і дуже ослаб. Лікарі поставили діагноз - ДЦП, подвійна геміплегія, когнітивна недостатність. Миритися з таким висновком батьки не стали.

Постійні уколи, масажі, ЛФК, після яких Юра став краще тримати голову, пробує жувати, брати іграшки руками. Особливо значні результати отримали після реабілітації в клініці Козявкіна! Лікарі з клініки, кажуть, що у Юрки є шанси вилікуватися, що він буде сидіти, говорити, але потрібна постійна і дорога реабілітація, на яку сім'я Юрка немає коштів.

Тож вони просять всіх небайдужих людей допомогти назбирати потрібні кошти!

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки 4405 8858 2918 5120 

Гаврилюк (Соколовська) Оксана Василівна

http://vk.com/club47766805

Залиште свій коментар

Вибір редакції