На допомогу добрих людей сподівається Дмитро

Врятувати чоловіка можуть лише за кордоном 

Уже 10 місяців Чабанюк Дмитро бореться з гострою мієлоїдною лейкемією і для її лікування потрібна пересадка кісткового мозку.

"Усе почалося з відчуття болі в ділянці шиї, потім пішли сильні головні болі, загальна слабкість, підвищення температури. Звернувшись у лікарню в минулої осені було поставлено такий діагноз і було розпочато лікування. Саме лікування є довготривалим і дороговартісним, а у серпні лікарі повідомили, що без пересадки кісткового мозку обійтися неможливо", - розповідають рідні чоловіка.

Родину попередили, що закордонні клініки, де можуть провести таку операцію, оголошують суми за свої послуги від 100 тисяч доларів. Зібрати самостійно такі гроші вони не можуть, тому звертаються по допомогу до небайдужих.

"Наша родина благає про допомогу усіх людей, хто має можливість. Зараз Дмитро приймає підтримувальну хімію, відтягуючи операцію, щоб назбирати кошти, але так довго тривати не може. Чим скоріше вдасться назбирати кошти, тим більше шансів на успішну операцію і життя Дмитра", - кажуть рідні чоловіка.

Реквізити для допомоги:

номер картки 4149 4991 0339 5040

Чабанюк Дмитро Михайлович

Залиште свій коментар