На допомогу небайдужих сподівається Артемко

Малюку потрібно рятувати нирку

Артем народився з важким діагнозом в урології - екстрофія сечового міхура. За своє невелике життя Артем переніс сім операцій, одна з яких була 10 годин. Зараз у дитини ускладнення - при плановому УЗД було виявлено ретерогидронефроз, зморщена нирка.

"У Артема постійні болі в області сечового міхура, які я знімаю спазмолітиками і знеболюючими. Це може бути обумовлено структурою уретри або сечоводу. Списалися з нашим лікарем з Сербії і він відповів, що потрібно робити ендоскопію і далі на місці вирішувати як допомогти врятувати нирку". – каже мама дитини.

У хлопчика нещодавно не стало тата, який довго боровся з раком, родина витратила всі заощадження, щоб врятувати життя батьку сімейства. Тож навіть мінімальної суми на обстеження дитини просто не зосталось.

"Зараз багато грошей йде на медикаменти, засоби гігієни. Зібрати суму у 3923 євро, які потрібні на обстеження і проживання, я не в силах сама. Дуже переживаю за нирку Артема. Сподіваюся це оборотний процес і після операції нирка страждати не буде. Дуже прошу, як мама не проходьте повз мого прохання! Допоможіть Артемчику", – благає жінка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки: 5168 7420 1429 9584

Ковальчук Лариса Миколаївна

https://vk.com/artemka_help

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: