Настя потребує підтримки небайдужих

Дівчинці потрібне дороге медикаментозне лікування

У 7-річної Настя два роки тому діагностували ювенальний ідіоматичний дерматоміозит. Це захворювання сполучної тканини з переважним ураженням проксимальних скелетних м'язів, розвитком м'язової слабкості.

"Оскільки ця хвороба невиліковна, ми намагаємося досягнути ремісії. Але на фоні прийому гормонів та метотрексату впродовж 2 років лікування дає побічні реакції такі як хронічний гастродуоденіт, затримка фізичного розвитку, також біль у спині, тому що кальцій не засвоюється , що може привести до остеопорозу", - розповідає мама дівчинки.

Батьки Насті намагаються дати дитині все потрібне лікування, але за два роки хвороби фінансовий стан сім'ї значно погіршився. Адже на місяць для Насті лише ліків потрібно більше, ніж на 8 тисячі гривень і це без врахування потрібних госпіталізацій.

"Ця хвороба дуже підступна, тому потрібна постійна медикаментозна терапія, також реабілітація, яка направлена на покращення фізичного стану. За два роки було витрачено багато сил та грошей. За два роки ми жодного разу не просили про допомогу, в надії на одужання, але лікування затяглося, а кожного місяця потрібна чимала сума для підтримки Насті, тому звертаємося до небайдужих людей відгукнутися на наше прохання про допомогу", - просить мама дитини.

Реквізити для допомоги:

Найменування банку: ПАО КБ ПриватБанк

Номер рахунку: 29244825509100

МФО:305299

ОКПО, ЕГРПОУ: 14360570

Номер картки одержувача: № 5168742013963420

Одержувач: Климук Ірина Федорівна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: