Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Одеситка Ганна просить про порятунок

Жінці потрібна операція

Маму Ганни Подолянець, якій вже 30 років, запевняли, що у дитини настільки важка вада серця, що вона не проживе і року. Проте молода жінка продовжує жити. попри всі невтішні прогнози. Але останні 4 роки ситуація значно ускладнилась.

«Звичайно моє життя не була повноцінним. У мене завжди було багато обмежень і заборон, через хронічний брак кисню в крові. Було боляче і важко, нескінченні лікарні і прийом ліків. Останні 4 роки відбулося дуже різке погіршення. Почала дуже сильно прогресувати легенева гіпертензія. Я весь час вдома, на вулицю не виходжу, мені дуже важко дихати і ходити, скаче тиск і прискорене серцебиття, мені навіть розмовляти важко», - каже Ганна.

Зараз єдиний вихід для жінки - термінова трансплантація серця і легень. Таку операцію вже готова провести індійська клініка. І держава готова взяти на себе витрати на операцію. 

«Але, окрім коштів, які виділяє держава, потрібно ще мати особистих в межах 40 тис. доларів (переліт, проживання, додаткові обстеження, медикаменти, адже очікування донорських органів може тривати до 1 року, на реабілітацію після трансплантації). Всі наші доходи (моя і мамина пенсії) йдуть на моє дороге  лікування. І зібрати таку непідйомну, астрономічну, суму для нас нереально. Тож для нас єдина надія - звернення до всіх небайдужих людей по допомогу», - каже Ганна.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанка (гривня) - 5168 7573 4720 0323 оформлена на Подолянець Надію Олексіївну (мама)

Залиште свій коментар

Вибір редакції