Ольга благає небайдужих про допомогу

Дівчині потрібна операція, яка подарує їй нормальне життя.

31-річна Ольга Мартюк-Мороз з народження має складну ваду – нейрофибраматоз Рекленгаузена) – на обличчі дівчини велика пухлина.

"З трьох місяців пережила велику кількість операцій. Більшу частину проблеми була зроблена, але потрібно ще операції. Потрібен хороший щелепно-лицьовий хірург, у першу чергу повинен провести операцію він, щоб могли далі проводити пластичні хірурги. В Уфі була проведена операція з видалення пухлини на обличчі, пізніше в Москві видалили ліве око. До цього у Київській клініці видаляли пухлину в поперековій області пов'язана з цим же діагнозом", - розповідає Ольга.

Дівчина довгий час намагається знайти фахівця, який погодиться її прооперувати і врешті німецька клініка погодилась прийняти Ольгу на лікування. Проте сума за їхні послуги перевищує 16 тисяч євро.

"Ось тільки самостійно зібрати потрібну суму немає можливості, я проживаю з мамою вона пенсіонер, я не працюю. Отримую соцдопомогу та пенсію по втраті годувальника", - розповідає Ольга і благає небайдужих допомогти зібрати кошти на потрібну операцію.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168 7420 2465 7276

Мартюк-Мороз Ольга Олександрівна.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: