Подаруйте шанс на життя Данилу

Дата публікації
Перегляди
1797
Подаруйте шанс на життя Данилу

Більше 33 тисяч доларів потрібні на лікування хлопчика.

У Афанасьєва Данила нещодавно виявили діагноз -  герміногеноклітинна пухлина головного мозку, гідроцефалія.

 «До липня 2017 дитина жила звичайним життям. В один із днів Данилові стало погано - підвищився тиск, почалися сильні головні болі, двоїння в очах. Був направлений на МРТ голови, яке і виявило велику пухлину в третьому шлуночку головного мозку. Майже одразу була проведена операція з видалення рідини з головного мозку. Пухлина видалити не виявилося можливим», - розповідають рідні юнака.

Після проведеної операції пухлина за два тижні зросла удвічі в розмірах. Хлопчик перестав розмовляти, був відсутній ковтальний рефлекс.

«Тільки після першого курсу хіміотерапії стан дитини початок покращаться. Після 6 хімій була позитивна динаміка - пухлина зменшилася в три рази. Але операцію все ж зробити було не можливо через погане місце розташування пухлини. Інститут раку ухвалив рішення провести нам курс високодозової хіміотерапії з обов'язковою пересадкою кісткового мозку. За півтора місяця було вироблено дві спроби відбору клітин кісткового мозку, які були невдалими. За цей час у Данила стався рецидив - пухлина почала знову зростати, погіршився зір, слух, дитина перестала їсти і почав погано говорити», - розповідає мама хлопчика.

Зараз родина намагається вивести сина на лікування до Туреччини. Рахунок на операцію був виставлений в розмірі 33000,00 доларів США.

«На сьогоднішній день дитина пройшла 25 курсів опромінення. Наша сім'я витратила багато грошей на все лікування і операцію в Україні, проведення хіміотерапій. У нас немає коштів на проведення операції та проведення реабілітації в Туреччині, але ми дуже хочемо, щоб жив наш єдиний син. Йому тільки шістнадцять років, у нього вся життя попереду. Дайте нам шанс на життя», - благає мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

5168755103939670 ПриватБанк Афанасьєва Наталія Григорівна,

4283086000008929 ПУМБ Афанасьєв Юрій Віталійович,

5168757336992419 ($) ПриватБанк Афанасьєва Наталія Григорівна