Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сергію потрібна допомога в придбанні ліків

Життя чоловіка під загрозою.

46-річний Бухта Сергій ще два роки тому потрапив у лікарню з гострим болем, де одразу ж призначили операцію з видалення лівої нирки. Після гістології поставили діагноз "папілярне ниркокліткове захворювання Т2, з наявністю ксантомних клітин і лімфоцитарною інфільтрацією".

Лікування не допомагало і вже у липні 2015 року у Cергія виявили метастази в легені, черевної порожнини, і дві пухлини на хребті.

" У серпні 2015 призначили 20 сеансів променевої терапії і шестимісячний курс таргетной терапії. У лютому обстеження, і результат нас порадував. Метастази пішли, але за три місяці хвороба повернулася з новою силою", - розповідає Сергій.

Лікування препаратом, яке Сергій почав за призначенням лікарів, дало гарні результат, але лікарі радять його продовжувати щонайменше два роки.

"На даний момент, я його приймаю вже майже півроку, продали все що могли. Мені потрібна допомога в придбанні ліків, вартість однієї упаковки на сьогоднішній день 40 000 гривень. Для проходження наступного етапу лікування необхідно хоча б 9 упаковок, сума лікування становить близько 360-400 тисяч гривень", - розповідає Сергій і просить про допомогу небайдужих.

Реквізити для допомоги:

Номер Карти ПриватБанк 4149 6258 0376 3091

Бухта Сергій Петрович

Залиште свій коментар

Вибір редакції