Світланка сподівається на вашу допомогу

Дата публікації
Перегляди
587
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Світланка сподівається на вашу допомогу

Дитині потрібна реабілітація, яка задорога для родини дівчинки

В наслідок черепно-спинальної пологової травми Світланці у 2,5 рочки поставили діагноз ДЦП тетрапарез, гіперкінези, псевдобульбарний параліч. Тож мама, яка виховує доньку сама, робить все можливе, щоб наблизити доньку до нормального життя завдяки різним реабілітаціям.

«Зараз Світланка сидить сама без опори, повзає, ходить за 2 руки, може стояти без опори і навіть робити самостійно кілька кроків, вона активна, рухлива, чим цікавиться, дуже любить дивитися телевізор, ходить в школу для дітей з ДЦП, але потрібно дати ще поштовх у розвитку», - розповідає мама дитини.

 Потрібну реабілітацію пропонують у спеціалізованому центрі Харкова. Її дівчинці потрібно проходити 4-5 разів на рік. Також Світлана потребує медикаментозних курсах лікування. Але зібрати самостійно кошти на все лікування мама дівчинці не може.

«Я дуже сподіваюся, що після проходження цих курсів моя дочка зможе краще себе обслуговувати, більш розбірливо зможе сказати. Сподіваюся Ви допоможете зібрати нам необхідні кошти і я зможу незабаром повезти доньку на курс лікування, нам більше нема на кого сподіватися, як на допомогу добрих і чуйних людей», - каже мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

Карта Приватбанку 5168757328046828.

Рощупкина Тетяна Віталіївна. 

Наступна публікація