Ви можете допомогти змінити долю Станіславчика

Дитині потрібне дорога імплантація

Два місяці тому Безродному Станиславу поставили діагноз глухота 4 ступеня, тобто хлопчик зовсім нічого не чує. Йому показана операція з кохлеарної імплантації.

«Нам вже майже 2 роки і часу залишилося дуже мало. Ми стали на чергу на безкоштовну операцію, але ми в черзі 410. Вона може тривати роками, а час грає проти нас. Спроба допомогти дитині чути за допомогою слухового апарату результатів не дала. І бюджетні і дорогі закордонні апарати не допоможуть Стасу чути. У такій ситуації дитина не навчиться розуміти мову, тим більше розмовляти», - каже мама хлопчика.

Тож батьки почали шукати кошти на проведення операції за власний кошт, проте вони розуміють, що потрібні 30 тисяч доларів їм самостійно не зібрати. Вони вимушені просити про допомогу.

"Система імплантації коштує близько 30 тисяч євро. Для нашої родини це великі гроші! Так як в родині працює лише чоловік, а я - перебуваю в декретній відпустці. Ми змушені звернутися за допомогою до вас. Важко усвідомлювати, що дитина не чує, що він має шанс чути і повноцінно сприймати цей світ і розвиватися як всі дітки, змусило мене піти на цей крок! Тому що, реалізувати це можливо тільки за гроші ! Дуже прошу вас допомогти моїй дитині чути цей світ! Буду вдячна за будь-яку вашу допомогу», - каже мама дитини.

Реквізити для допомоги:

№ картки 5168757358293795 Безродна Таня

Залиште свій коментар