Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Владу потрібна фінансова підтримка небайдужих

Юнаку можуть допомогти знову стати на ноги

Рік тому на відпочинку з 20-річним Владиславом трапився нещасний випадок, невдалий стрибок у воду призвів до переламу шийного відділу і зупинки серця. Діагноз юнака - компресійний перелом тіла З-5 шийного відділу, забій спинного мозку. Верхній парапарез, нижня параплегия. Порушення тазових органів за типом "затримка".

"Після двох місяців реанімації його виписали додому, півроку лежав без руху і чутливості, не міг сісти. Після однієї операції почав сидіти, стояти на четвереньках, стояти з сторонньою допомогою, качати м'язи спини. Лікарі сказали, що динаміка хороша, але потрібно продовжувати приймати препарати і займатися", - розповідає мама юнака.

Кваліфікована допомога, яка потрібна хлопцю, коштує чималих коштів. Родина за цей час витратила всі заощадження і на продовження лікування грошей катастрофічно бракує.

"Є реабілітаційний центр в Запоріжжі, де реально піднімають на ноги таких як Влад, крок до повноцінного життя, але перед цим кроком стоїть ціна - 62000 тис грн. на один місяць. Владу потрібно хоча б три місяці", - розповідає мама юнака і благає небайдужих людей допомогти зібрати потрібні кошти.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

Шуляк Владислав Васильович

5168757301453090

Шуляк Марина Анатоліївна

5168742350264382

Залиште свій коментар

Вибір редакції