Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Знайдене в агента "Катерини" майно їй не належить - Ситник

Він також наголосив, що відкриття даних про "Катерину" є розкриттям державної таємниці.

Майно, яке знайшли під час обшуку будинку агента НАБУ Катерини Сікорської не належить їй. На цьому наголосив голова НАБУ Артем Ситник під час брифінгу сьогодні, 1 грудня.

"Майно не належить Катерині, а належить навіть не близьким родичам, а іншим особам. Але я розумію, наскільки приємно ГПУ було розкрити дані про Катерину", - сказав директор бюро.

За його словами, розкривати інформацію про членів сім'ї агента "було небезпечно, зважаючи на її попередні справи. Також він наголосив, що відкриття даних про "Катерину" є розкриттям державної таємниці.

"Це "вредительство", - сказав Ситник. Також він уточнив, що тільки він міг дозволити розкриття інформації про агента, однак він такого не робив.

Ситник додав, що в НАБУ для таких агентів завжди знайдеться робота. "Ми за ними будемо йти до кінця, захищати їх в законний спосіб", -  попередив глава НАБУ.

ВідеоЗірвана спецоперація та спроба дати хабар: що відомо про затримання детектива НАБУ

Нагадаємо, 29 листопада стало відомо про затримання агента НАБУ співробітниками СБУ, які отримали відповідний дозвіл від ГПУ. Йдеться про передачу 15 тисяч доларів Діні Пімаховій, першій заступниці голови Державної міграційної служби. У ДМС заявили, що "впродовж декількох місяців агент НАБУ, син колишнього народного депутата від Партії регіонів Юрія Боярського, виконуючи незаконні вказівки окремих керівників НАБУ, неодноразово намагався спровокувати Діну Пімахову, пропонуючи великі суми хабарів за прийняття нею незаконних рішень щодо легалізації в Україні громадян В'єтнаму та Ірану, яких навіть не існувало в реальності".

У НАБУ дії СБУ та ГПУ назвали "диверсією". Згідно з повідомленням, суть "диверсії" полягає у тому, що посадові особи СБУ, нібито використавши інформацію, яка стала їм відома в процесі виконання службових обов'язків (здійснення прослуховування телефонних номерів в рамках розслідувань НАБУ) "не просто розкрили цю інформацію одному з об'єктів негласних слідчих дій, звівши нанівець піврічну роботи детективів НАБУ, а й завербували цю особу для подальшого незаконного тиску та кримінального переслідування працівників Національного бюро".

1 грудня в прес-службі ГПУ повідомили, що проводили обшук у справі про провокування дачі хабара чиновниці Державної міграційної служби у агента Національного антикорупційного бюро України Катерини Сікорської.

Раніше джерела ТСН.ua в правоохоронних органах повідомили, що у агента бюро нібито знайшли три будинки в Конча-Заспі, два автомобілі Porsche, один Lexus та один Maserati.

Залиште свій коментар

Вибір редакції