Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ГПУ розкрили прізвище "агента Катерини" з НАБУ

Правоохоронці напередодні провели обшуки в "агента".

Співробітники Генеральної прокуратури проводили обшук у справі про провокування дачі хабара чиновниці Державної міграційної служби у агента Національного антикорупційного бюро України Катерини Сікорської.

Про це з посиланням на прес-секретаря очільника ГПУ Ларису Сарган пише "Українська правда".

"Були обшуки. Катерина Сікорська", - сказала вона.

Водночас Сарган не змогла оприлюднити деталі обшуків і пообіцяла, що згодом уся інформація з'явиться на сайті ГПУ.

ВідеоЗірвана спецоперація та спроба дати хабар: що відомо про затримання детектива НАБУ

Нагадаємо, 29 листопада стало відомо про затримання агента НАБУ співробітниками СБУ, які отримали відповідний дозвіл від ГПУ. Йдеться про передачу 15 тисяч доларів Діні Пімаховій, першій заступниці голови Державної міграційної служби. У ДМС заявили, що "впродовж декількох місяців агент НАБУ, син колишнього народного депутата від Партії регіонів Юрія Боярського, виконуючи незаконні вказівки окремих керівників НАБУ, неодноразово намагався спровокувати Діну Пімахову, пропонуючи великі суми хабарів за прийняття нею незаконних рішень щодо легалізації в Україні громадян В'єтнаму та Ірану, яких навіть не існувало в реальності".

У НАБУ дії СБУ та ГПУ назвали "диверсією". Згідно з повідомленням, суть "диверсії" полягає у тому, що посадові особи СБУ, нібито використавши інформацію, яка стала їм відома в процесі виконання службових обов'язків (здійснення прослуховування телефонних номерів в рамках розслідувань НАБУ) "не просто розкрили цю інформацію одному з об'єктів негласних слідчих дій, звівши нанівець піврічну роботи детективів НАБУ, а й завербували цю особу для подальшого незаконного тиску та кримінального переслідування працівників Національного бюро".

Залиште свій коментар

Вибір редакції