"Музей новин" отримав European Excellence Awards 2017

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"Музей новин" – масштабний культурно-освітній проект, який став найпопулярнішою музейною подією в історії України. 

Проект першого в Україні "Музею новин" став переможцем премії European Excellence Awards 2017 – найпрестижнішої нагороди сфери зв’язків із громадськістю та корпоративних комунікацій у Європі.

Інноваційний український проект змагався в категорії "Східна Європа", а першість конкурсу виборов у таких номінантів, як: Miratech, Hope for Mundial Association, KPMG Poland, The Employers of The Republic of Poland. 

Переможці European Excellence Awards 2017 були оголошені вчора, 30 листопада, на церемонії нагородження у Гамбурзі.

Музей новин
прес-служба каналу "1+1"

ВідеоПроект "Музей новин" став фіналістом найпрестижнішої премії з піару European Excellence Awards 2017

"Музей новин" – масштабний культурно-освітній проект, який, показавши сучасну історію очима ТСН, став найпопулярнішою музейною подією в історії України.

Проект створив для телебачення новий підхід до безпосереднього спілкування із глядачами. Його експозиція складалася із десяти залів з інтерактивними зонами, які розповідали про те, як створюються новини, як вони впливають на життя своїх героїв і суспільства загалом, розкрив таємниці рейтингів, презентував унікальні експонати часів здобуття незалежності, а також представив 100 головних новин України за останніх 25 років.

"Музей новин" був реалізований агенцією "Gres Todorchuk PR" разом з шістьма командами запрошених спеціалістів до 20-річчя ТСН на замовлення "1+1 Медіа". За три тижні роботи виставки в Мистецькому арсеналі її відвідало понад 100 тисяч відвідувачів.

ВідеоЧерги довжиною у три тижні: Музей новин відвідали близько 100 тисяч людей

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції