Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гострої необхідності в забороні "Сватів" не було – Шкіряк

Радник міністра внутрішніх справ прокоментував скандал навколо серіалу.

Обговорення заборони показу серіалу "Свати", виробництвом якого займається "Квартал 95", в Україні не вщухає.

Свою підтримку керівнику "Кварталу" Володимиру Зеленському вчора висловили українські захисники. Тепер ситуацію прокоментував радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

Він вважає, що гострої необхідності забороняти "Сватів" в Україні не було.

"На моє глибоке переконання, якоїсь гострої необхідності в забороні серіалу, який знятий українськими митцями за українські гроші, не було", - сказав радник в ефірі телеканалу "Прямий".

Шкіряк зауважив, що рішення СБУ заборонити в’їзд до України одному зі "Сватів" Федору Добронравову було правильним. Ба більше, радник наголосив, що у цьому СБУ підтримали й творці серіалу.

Також радник звернув увагу на те, що й досі на українських каналах виходять серіали за участю акторів, які вже давно стали персонами нон ґрата у нашій країні.

"Наскільки я знаю, автори серіалу ставляться до цього абсолютно спокійно і, більше того, підтримують таку заборону. Але виникає певний дисонанс: на інших телеканалах, зокрема, на центральних, виходять відверто антиукраїнські серіали, де пропагується "совєтська" армія, де показують "героїчних" російських або радянських солдат. І в цих серіалах беруть участь ті самі актори, яким заборонено в'їзд СБУ. Виникає запитання: де в цій ситуації істина? Я переконаний, що потрібно виважено підходити до цих запитань і в жодному разі не намагатися рубати з плеча", - підсумував Шкіряк.

Нагадаємо, що 28 листопада до "чорного списку" Мінкульту було внесено Федора Добронравова, актора, який грає головну роль у серіалі "Свати". Після цього голова Держкіно повідомив на своїй сторінці в Facebook, що прокатне посвідчення серіалу було анульоване.

Залиште свій коментар

Вибір редакції