Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Агентів НАБУ ніхто не затримував - Ситник

Співробітники Бюро "готові до виробувань".

Агенти Національного антикорупційного бюро України призначались за конкурсом з урахуванням закону про НАБУ та закону про державну таємницю.

Про це заявив глава НАБУ Артем Ситник.

За його словами, після зриву операції у Державній міграційній службі затриманих агентів НАБУ немає. "Наразі всі співробітники НАБУ на роботі, ніхто не затриманий. Люди готові до цих випробувань", - скзаав він.

Ситник також спростував підозри у нібито провокуванні до злочину агентами Бюро. "У самому агентурному завданні є неприпустимим провокування до злочину. Жодного разу нашим співробітником під прикриттям не було зазначено суму, не було провокації на злочин", - наголосив глава Національного антикорупційного бюро.

Ситник також уточнив, що ГПУ і СБУ провели обшуки в двох конспіративних приміщеннях НАБУ, а також у помешканнях працівників Бюро та їхніх родичів. Загалом обшуки стосувалися шести працівників НАБУ і слідчі дії проводилися за більше 10 адресами.

29 листопада стало відомо про затримання агента НАБУ співробітниками СБУ, які отримали відповідний дозвіл від ГПУ. Йдеться про передачу 15 тисяч доларів Діні Пімаховій, першій заступниці голови Державної міграційної служби. У ДМС заявили, що "впродовж декількох місяців агент НАБУ, син колишнього народного депутата від Партії регіонів Юрія Боярського, виконуючи незаконні вказівки окремих керівників НАБУ, неодноразово намагався спровокувати Діну Пімахову, пропонуючи великі суми хабарів за прийняття нею незаконних рішень щодо легалізації в Україні громадян В'єтнаму та Ірану, яких навіть не існувало в реальності".

У НАБУ дії СБУ та ГПУ назвали "диверсією". Згідно з повідомленням, суть "диверсії" полягає у тому, що посадові особи СБУ, нібито використавши інформацію, яка стала їм відома в процесі виконання службових обов'язків (здійснення прослуховування телефонних номерів в рамках розслідувань НАБУ) "не просто розкрили цю інформації одному з об'єктів негласних слідчих дій, звівши нанівець піврічну роботи детективів НАБУ, а й завербували цю особу для подальшого незаконного тиску та кримінального переслідування працівників Національного бюро".

ВідеоКерівник НАБУ Артем Ситник розкрив ТСН свої професійні таємниці

Залиште свій коментар

Вибір редакції