Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ситник звинуватив СБУ у зриві всіх спецоперацій НАБУ

За словами директора бюро, Служба безпеки досягла своєї мети.

Директор НАБУ Артем Ситник звинуватив СБУ у зриві усіх спецоперацій бюро.

Про це він заявив у п’ятницю, 1 грудня, під час брифінгу.

"Мета дій СБУ - зрив спецоперації НАБУ з документування схеми у ДМСУ", - розповів він, коментуючи скандал із затриманням агента бюро. 

За словами Ситника, друга мета Служби безпеки - зірвати всі спецоперації НАБУ. "Ця мета теж досягнута, операції припинені", - підкреслив він.

Водночас Ситник підкреслив, що з командою НАБУ є всі шанси продовжувати боротьбу і демонструвати ті результати, які показує бюро.

Він також повідомив, що перший заступник голови ДМСУ не була ключовим фігурантом спецоперації. "Ми розраховували розкрити масштабну корупційну схему в ДМСУ. У країні, яка воює, не можна допускати незаконного видання паспортів громадянина України", - сказав він під час брифінгу.

ВідеоПродовження скандалу: слідчі обшукали ще одного агента НАБУ

Нагадаємо, 29 листопада стало відомо про затримання агента НАБУ співробітниками СБУ, які отримали відповідний дозвіл від ГПУ. Йдеться про передачу 15 тисяч доларів Діні Пімаховій, першій заступниці голови Державної міграційної служби. У ДМС заявили, що "впродовж декількох місяців агент НАБУ, син колишнього народного депутата від Партії регіонів Юрія Боярського, виконуючи незаконні вказівки окремих керівників НАБУ, неодноразово намагався спровокувати Діну Пімахову, пропонуючи великі суми хабарів за прийняття нею незаконних рішень щодо легалізації в Україні громадян В'єтнаму та Ірану, яких навіть не існувало в реальності".

У НАБУ дії СБУ та ГПУ назвали "диверсією". Згідно з повідомленням, суть "диверсії" полягає у тому, що посадові особи СБУ, нібито використавши інформацію, яка стала їм відома в процесі виконання службових обов'язків (здійснення прослуховування телефонних номерів в рамках розслідувань НАБУ) "не просто розкрили цю інформацію одному з об'єктів негласних слідчих дій, звівши нанівець піврічну роботи детективів НАБУ, а й завербували цю особу для подальшого незаконного тиску та кримінального переслідування працівників Національного бюро".

Залиште свій коментар

Вибір редакції