Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ситник озвучив причину, чому зривають розслідування НАБУ

Глава Бюро вважає, що покарання корупціонерів дуже близько.

"Диверсії" проти Національного антикорупційного бюро України пов’язані зі створенням Антикорупційного суду.

Про це заявив глава Бюро Артем Ситник.

"Ми наблизилися до створення Антикорупційного суду. Всі ці диверсії від відчуття того, що покарання дуже близько. Якщо не зупинити реформу, то покарання станеться швидко", - сказав він.

Ситник зазначив, що причини зриву спецоперації НАБУ - це відсутність права на автономне прослуховування. "Парламент не приймає цей закон. Атака в жодному разі не зупинить ту роботу, яку ми робимо", - додав глава НАБУ.

29 листопада стало відомо про затримання агента НАБУ співробітниками СБУ, які отримали відповідний дозвіл від ГПУ. Йдеться про передачу 15 тисяч доларів Діні Пімаховій, першій заступниці голови Державної міграційної служби. У ДМС заявили, що "впродовж декількох місяців агент НАБУ, син колишнього народного депутата від Партії регіонів Юрія Боярського, виконуючи незаконні вказівки окремих керівників НАБУ, неодноразово намагався спровокувати Діну Пімахову, пропонуючи великі суми хабарів за прийняття нею незаконних рішень щодо легалізації в Україні громадян В'єтнаму та Ірану, яких навіть не існувало в реальності".

У НАБУ дії СБУ та ГПУ назвали "диверсією". Згідно з повідомленням, суть "диверсії" полягає у тому, що посадові особи СБУ, нібито використавши інформацію, яка стала їм відома в процесі виконання службових обов'язків (здійснення прослуховування телефонних номерів в рамках розслідувань НАБУ) "не просто розкрили цю інформації одному з об'єктів негласних слідчих дій, звівши нанівець піврічну роботи детективів НАБУ, а й завербували цю особу для подальшого незаконного тиску та кримінального переслідування працівників Національного бюро".

Залиште свій коментар

Вибір редакції