В Україні подешевшали яблука: скільки коштує кілограм

Дата публікації
Перегляди
656
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В Україні подешевшали яблука: скільки коштує кілограм

Фото: Pexels

Ціни наразі стабільні.

Яблука на ринках подешевшали більше ніж на третину - таку позитивну тенденцію фіксують українські економісти. Ці фрукти цього року встановили рекорд зі зниження ціни.

Яка вартість фруктів і коли чекати на підвищення цін, розповіли у "Сніданку з 1+1".

"Чемпіон", "Слава переможцям" та "Малинівка" - це сорти яблук, які лідери продажів на продовольчому ярмарку в столиці. Ціни на фрукт коливаються від 10 до 20 гривень за кілограм. Продавці кажуть, що зараз ціни стабільні, але згодом трохи зростуть. 

Економіст Олег Пендзин каже, що цей рік однозначно є сприятливим для яблунь. За його словами, цього року нижчі ціни порівняно із минулим роком. Фрукти подешевшали на 35-40%.

"Минулий рік був надзвичайно несприятливий для яблунь. Це якраз було пов’язано із пандемією, з складнощами, пов’язаними із сезонною робочою силою. Вртість яблука в середньому в Україні становила десь 26-27 гривень за кілограм. Цього року середня вартість яблук за кілограм 16-17 гривень", - наголосив він 

Посприяв здешевшанню яблук і хороший урожай, каже експерт. Тому на українському ринку переважає вітчизняний продукт. Нині ціна найбільш вигідна. Після перших холодів яблука почнуть поступово дорожчати.

Як повідомлялося, протягом тижня на гуртових ринках півдня подешевшав виноград: від 25-50 грн/кг до 15-30 грн/кг. Експерти інформують, що ціни на сезонні фрукт стабільні.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
656
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація